Ostatné

VLASY 

tie moje... príbeh sám o sebe... blond, plavé, ryšavé, hnedé, červené, fialové, čierne....
moje vlasy si prešli cestou ničenia, znovuvzchopenia, regenerácie, a opäť zas ničenia, žehlenia, natáčania...
už boli mastné, suché, lesklé, hebké, rozštiepené, polámané,...


Súčasnosť..
momentálne mám veľký problém s vlasmi, napriek tomu je to asi jediná vec, na ktorú som pyšná ( čo sa týka môjho výzoru ). Prečo ? sú husté, veľmi...možno to tak nevyzerá, ale sú... prirodzene plavé, či popolavé ( neviem aký je medzi tým rozdiel ) a po tom, čím si prešli, sú momentálne zdravé.. ( chvalabohu :) )
ALE....sú mastné :/ umyjem si ráno, na druhý deň večer už sú mastné. Momentálne síce nemám žiaden strih ( čo sa čoskoro zmení ), rozpustené nevyzerajú dobre = pri korienkoch sú "ucapené" a pri koncoch idú do šírky, tak ich nosím stále v cope. Ale ani to nie je dobre, pretože moje vlasy sú strašne ťažké a po celom dni, keď sú vypnuté, ma korienky veľmi bolia a občas ma z toho bolí aj hlava... tak čo s nimi ???
Skúšala som mnohé značky, na rôzne typy vlasov... Dávala som na reklamy, kupovala šampóny a nič. Napr. značka Shauma, Syoss, Head&shoulders, Elseve vôbec nespĺňali to, čo v reklame sľubovali ( teda len pri mojich vlasoch ). Jediná značka, ktorá mojim vlasom robí dobre je Garnier ( ale len na určité obdobie) a Nivea...Nivea je môj miláčik, len čo sa týka vlasovej kozmetiky.
Aktuálne som si kúpila šampón na blond vlasy ( inak v Tescu v zľave za 2 eurá, bohužiaľ k nemu nemali kondicionér ) a kondicionér na lesk vlasov. Po použití som bola veľmi spokojná, moje vlasy sú jemné, nie sú krepovité a zatiaľ ani mastné ( od včera :D ). takže nejaké pozitívum to má. Preto prosím o radu dievčatá. Máte skúsenosti s nejakým dobrým šampónom na mastné vlasy, ktorý je účinný ???
ďakujem :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára